Pylony reklamowe

Pylon cenowy (nazywany również witaczem czy totemem reklamowym) to nowoczesna i bardzo interesująca forma zaznaczenia obecności firmy. Jest to bowiem nośnik mogący zawierać zarówno treści reklamowe, jak i informacyjne. Musimy podkreślić, że witacze są to obiekty wolnostojące, charakterystyczne dla stacji paliw, myjni samochodowych, salonów sprzedaży czy restauracji znajdujących się np. przy drogach szybkiego ruchu. Pylony reklamowe często zamawiane są również przez duże przedsiębiorstwa, ponieważ sprawdzają się jako oznakowania korporacyjne i podnoszą prestiż danej siedziby.

Pylon reklamowy – charakterystyka

Pylony już na stałe wpisały się w krajobraz polskich miast oraz poboczy przy drogach szybkiego ruchu czy autostradach. To zarówno nośniki reklamy, jak i informacji. Muszą być więc dobrze widoczne nawet z dużych odległości, a jednocześnie bardzo odporne na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, ponieważ witacze montowane są zazwyczaj na zewnątrz. Pylony reklamowe to nośniki podświetlone (standardowo za pomocą oświetlenia LED) – bardzo często można je zobaczyć np. przy węzłach komunikacyjnych – ponieważ ich zadaniem jest wskazanie miejsca, w którym znajduje się reklamowany obiekt.

Pylon cenowy – oferta

W ofercie naszej firmy mogą Państwo znaleźć totemy reklamowe wykonane z najwyższej jakości materiałów takich jak: dibond, aluminium czy pleksi. Dzięki nim jesteśmy w stanie wykonać praktycznie każdą formę przestrzenną, w pełni odpowiadając na potrzeby naszych klientów. Możemy zaprojektować i wykonać totem lub zbudować ogromny pylon cenowy, które nie pozostaną niezauważone, a jednocześnie będą stanowiły nierozerwalną część Państwa wizerunku.

Podejmujemy się zleceń nietypowych, których realizacja może stanowić wyzwanie. Do każdego projektu podchodzimy w sposób indywidualny, wykorzystując przy tym posiadane doświadczenie. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu.

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!