Otoki reklamowe

Otoki reklamowe (zwane również attykami, blendami czy fryzami) to elementy wizualne, które można dostrzec przede wszystkim na stacjach paliw oraz myjniach samochodowych. Tego typu kreacje coraz naturalniej prezentują się w przestrzeni miejskiej, stając się wręcz nieodłączną częścią wybranych punktów usługowych. Ich charakterystyczną cechą jest podświetlenie, które stanowi efektowne uzupełnienie architektury danego obiektu, a także jest elementem przyciągającym wzrok potencjalnych odbiorców.

Otoki reklamowe – wykonanie

Otoki reklamowe wykonujemy z kształtowanych blach aluminiowych, które mogą osiągać dowolne wymiary. Podświetlenie jest uzupełnieniem samej zabudowy. Najczęściej tworzy się je w technologii LED. By uzyskać jak najlepszy efekt, elementy podświetlenia można zamontować albo na powierzchni fryzu np. w formie rury neonowej, albo w samym fryzie, wycinając część jego powierzchni. Niezależnie od wyboru ostatecznego kształtu podświetlenia, można uzyskać dowolne kształty, w tym logotypy.

Produkowane przez nas otoki są wytrzymałe zarówno na uszkodzenia mechaniczne, jak i działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych.

Spersonalizowane projekty

Nasza firma przygotowuje spersonalizowane projekty otoków reklamowych. Podczas pracy bierzemy pod uwagę potrzeby klienta, rodzaj prowadzonego przez niego biznesu, a także ostateczny efekt, jaki chciałby uzyskać. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny – zawsze staramy się wykorzystać przy tym posiadane doświadczenie, dzięki czemu nasze projekty są nie tylko oryginalne, ale również najwyższej jakości. Podczas ich produkcji wykorzystujemy różnego rodzaju technologie, w tym nasze własne, dzięki czemu nasze realizacje są zgodne z normami Unii Europejskiej.

Jeśli są Państwo zainteresowani otokami reklamowymi, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu. Nasi konsultanci to osoby, które posiadają doświadczenie w branży i mogą udzielić Państwu odpowiedzi na wszelkie pytania.

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!