Litery 3D

Podświetlane litery przestrzenne 3D mogą zmienić zwykły szyld reklamowy w wyrazisty środek przekazu i przyciągającą wzrok formę reklamy. Jeśli szukają Państwo sposobu na skuteczna promocję swojego biznesu w przestrzeni publicznej, litery reklamowe 3D są rozwiązaniem, które nie tylko wygląda efektownie, ale przede wszystkim zwraca uwagę potencjalnych klientów.

Litery blokowe wykonujemy między innymi z następujących materiałów:

– PCV,

– pleksi,

– taśma aluminiowa.

Dodatkowo proponujemy podświetlenie liter: wewnętrzne – za pomocą świetlówek i diod LED – oraz zewnętrzne – halogenami.

Dzięki różnym technologiom, w jakich tworzymy litery 3D, jesteśmy w stanie dopasować ich formę do Państwa indywidualnych potrzeb. Możemy zaproponować między innymi:

podświetlane litery przestrzenne zbudowane w technologii zbliżonej do kasetonów przy wykorzystaniu taśmy aluminiowej na bokach (lakierowanie na dowolny kolor), czoło każdej litery może być wykonane z pleksi kolorowej lub mlecznej wyklejonej folią kasetonową;

litery przestrzenne oświetlane halogenami – w zależności od Państwa indywidualnych potrzeb, możemy wykonać taki szyld m.in. z następujących materiałów: PCV, pleksi, styroduru, MDF, laminatów;

litery 3D oświetlone neonami umieszczonymi na ich czołach, np. po linie zewnętrznej lub wewnętrznej każdego znaku.

Szyld z podświetlanych liter to doskonale widoczna, a wręcz przyciągająca wzrok forma reklamy. W naszej ofercie znajdą Państwo wyłączenie litery 3D w pełni odporne na warunki atmosferyczne. Co więcej, projekty wykonujemy zarówno w pełnej gamie gabarytowej, jaki i w dowolnej formie graficznej.

Wymienione wyżej rozwiązania podane są tylko jako przykłady wykonywanych przez nas zleceń – zawsze bowiem do każdego z nich podchodzimy w sposób indywidualny, w pełni odpowiadając na potrzeby naszych klientów. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek dodatkowe pytania lub niestandardowe potrzeby związane ze stworzeniem przestrzennego szyldu dla swojej firmy, zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.

This is a unique website which will require a more modern browser to work! Please upgrade today!